Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 53 58 800 65
 

22 46 800 65
(awaria numeru)

 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

 

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

 RODO

  •  
  •  

Stażyści współpracujący z Pracownią Terapii i Rozwoju

MONIKA RAKOWSKA

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. W zawodzie pracuję od 2007 roku. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w ramach specjalności Psychologia kliniczna i seminarium z Psychologii osobowości. Kwalifikacje psychoterapeuty zdobyłam podczas czteroletniego całościowego szkolenia w ramach Szkoły Psychoterapii MABOR pod kierownictwem prof. Ireny Namysłowskiej i mgr Wandy Szaszkiewicz. Bliska jest mi też terapeutyczna praca z ciałem metodą Life/Art Process wg Anny Halprin.
Przez szereg lat pracowałam w stowarzyszeniach: jako terapeuta dzieci z niepełnosprawnością oraz ich rodzin, terapeuta indywidualny i grupowy młodzieży, w ośrodku wychowawczym dla chłopców, a także w szkolnictwie: na stanowisku psychologa oraz nauczyciela psychologii i filozofii. Prowadziłam również rozwojowe grupy terapii tańcem dla kobiet. Obecnie pracuję jako terapeuta rodzin, par i indwidualny.
Prywatnie jestem żoną oraz matką trójki dzieci. Lubię literaturę piękną i dobry film. W wolnych chwilach przyglądam się przyrodzie – najchętniej z perspektywy roweru.

Monika Rakowska

 

MARTA ZABRZESKA-BREITLING

  • Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS ze specjalnością „psychologia kliniczna dziecka”.
  • Psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii MABOR rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego program szkolenia spełnia kryteria European Association of Psychoterapy.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • Odbyła staż Poradni Psychologicznej Centrum Zdrowia Dziecka oraz Staż w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
  • Prywatnie mężatka, mama dwóch córek.

marta zabrzeska breitling

 

ANNA NYKIEL

Mgr psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, terapeuta w trakcie szkolenia
Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, ukończyła podyplomowe studia z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na APS w Warszawie, Podstawowe Szkolenie Terapii Systemowej Rodzin w WTTS w Poznaniu, oraz roczne Szkolenie z terapii poznawczo behawioralnej dzieci i młodzieży w CTPB. Rozpoczęła 2 letnie szkolenie podstawowe psychoterapii psychoanlitycznej dzieci i młodzieży w PTPP w Warszawie (zakończony pierwszy rok) .
Obecnie na drugim roku całościowego szkolenia systemowo – psychodynamicznego psychoterapia zintegrowana. Szkolenie rekomendowane przez sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin PTP organizowane przez Fundację Krakowskiej Katedry Psychiatrii im. J.J. Haubenstocków, pod kierownictwem dr hab Barbary Józefik.
Od ponad sześciu lat zawodowo związana z Warszawskim Szpitalem dla Dzieci, szczególnie ośrodkiem dziennej rehabilitacji neurologicznej gdzie odpowiada za diagnozę,terapię dzieci, konsultacje rodzinne rodzin z małymi dziećmi. Współpracuje od wielu lat z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Poradni dla Osób z Autyzmem, w którym zajmuje się diagnozą, terapią dzieci, wsparciem rodzin oraz prowadzeniem grup warsztatowych dla dzieci i rodziców.
Swoje doświadczenie kliniczne i terapeutyczne przez wiele lat zdobywała w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej m.st. Warszawy w Falenicy prowadziła tam terapię dzieci i młodzieży, oraz warsztaty dla rodziców i szkół. Pracowała m.in na oddziale psychiatrii w MCNiRD w Zagórzu i Józefowie, centrum pomocy dziecku i rodzinie, odbyła liczne staże w IMiDZ na oddziale onkologii oraz innych oddziałach dziecięcych, szpitalu MSWiA .