Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 535 880 065
  502 567 840
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

RODO

  •  
  •  

Stażyści współpracujący z Pracownią Terapii i Rozwoju

Anna Lewandowska

ANNA LEWANDOWSKA

Psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR II stopnia, psychoterapeutka systemowa w trakcie całościowego szkolenia systemowego (terapia par i rodzin) organizowanego przez WTTS w Poznaniu oraz Provider TRE ® w procesie certyfikacyjnym.

Ukończyłam psychologię kliniczną oraz podyplomowe studia z psychotraumatologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Uprawnienia terapeutyczne II stopnia w zakresie terapii traum oraz innych zaburzeń psychicznych metodą EMDR (odwrażliwianie za pomocą ruchu gałek ocznych) uzyskałam na szkoleniach prowadzonych przez międzynarodowych trenerów EMDR.

Pomagam ludziom poradzić sobie z konsekwencjami zdarzeń traumatycznych i praca w tym zakresie stanowi trzon mojej specjalizacji i zainteresowań. W swojej pracy łączę metody różnych nurtów terapeutycznych, w tym terapii schematu oraz elementy pracy z ciałem, takie jak ćwiczenia uwalniające od traumy i stresu znane pod nazwą TRE® (Trauma Releasing Exercises).

Aktualnie szkolę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej na certyfikowanego terapeutę systemowego (terapia par i rodzin). Ponadto, ukończyłam szkolenie dla TRE Providerów i obecnie trwa mój proces certyfikacyjny. Swoją pracę systematycznie superwizuję.

 Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa EMDR, Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej oraz Polskiego Stowarzyszenia TRE®.  

Pracuję prywatnie przyjmując klientów w Warszawie i Płocku oraz jako koterapeutka par i rodzin w Fundacji „Pasja życia” w Legionowie.

Prywatnie jestem mężatką i mamą dwóch dorastających synów.