Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 22 46 800 65
  53 58 800 65
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

 

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

  •  
  •  

Stażyści współpracujący z Pracownią Terapii i Rozwoju

 

MONIKA BEŁDOWSKA


Od ponad 10 lat pracuje z osobami i grupami w sytuacji zmiany życiowej i zawodowej, jako trenerka umiejętnosci psychospołecznych, facylitatorka, coach.
Posiada certyfikaty trenerskie, facylitatorskie i coachingowe.
Ukończyła szkolenie z zakresu mediacji rodzinnej organizowane przez Stowarzyszenie Mediatorów Rodzinnych. Odbyła staż mediacyjny w Komitecie Obrony Praw Dziecka.
Jest w trakcie w trakcie szkolenia terapeutycznego w Szkole Psychoterapii MABOR, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, której program spełnia kryteria European Association of Psychotherapy.

 Monika Bełdowska

MARIA KUREK

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła 2,5 letnie, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii PTP szkolenie w zakresie systemowej terapii rodzin, organizowane przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid oraz

atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin PTP całościowe szkolenie systemowo-psychodynamiczne, organizowane przez Fundację Krakowskiej Katedry Psychiatrii im. J.J. Haubenstocków, pod
kierownictwem dr hab Barbary Józefik.

Ukończyła również szkolenie II stopnia w zakresie diagnozy i terapii Integracji Sensorycznej (certyfikat PSTIS 2011) oraz w zakresie terapii Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Od ponad sześciu lat zawodowo związana z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu, gdzie w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie prowadzi diagnozę i terapię dzieci, młodzieży oraz rodzin.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Maria Kurek