Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 535 880 065
  502 567 840
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

RODO

  •  
  •  

Monika Rakowska

Psychoterapeutka indywidualna, par i rodzin. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą od 15 r.ż.

Monika Rakowska

Jestem psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. W zawodzie pracuję od 2007 roku. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Przez szereg lat pracowałam jako terapeutka dzieci z niepełnosprawnością oraz ich rodzin, terapeutka indywidualna i grupowa młodzieży, a także psycholog w szkolnictwie. Odbyłam staże zawodowe na oddziałach psychiatrycznych w Warszawie i Krakowie. Prowadzę rozwojowe grupy terapii tańcem dla kobiet.
Terapeutycznie pracuję z osobami doświadczającymi konkretnych trudności, jak i z tymi, którzy pragną zmienić na lepsze swoje życie, związek lub funkcjonowanie rodziny. Kształciłam się w parydygmacie integracyjnym i systemowym, więc korzystam z dorobku tych sposobów myślenia zarówno w pracy z rodzinami, parami, jak i w pracy indywidualnej z dorosłymi i młodzieżą. Interesuje mnie specyfika dużych rodzin. Superwizuję moją pracę, uczestniczą w szkoleniach i konferencjach.
Prywatnie jestem żoną, matką dwóch córek i dwóch synów. Lubię wiersze Jacka Podsiadły, inspirujące filmy, muzykę i ciszę... W wolnych chwilach patrzę na świat - najchętniej jadąc rowerem.