Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 535 880 065
  502 567 840
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

RODO

  •  
  •  

Magdalena Jaraszek

Magdalena Jaraszek

Psycholożka. Psychoterapeutka indywidualna i rodzinna. Pracuje z młodzieżą od 13 r.ż.


Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego prowadzoną przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Uczestniczka Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku ReGeneRacja.
Swoje umiejętności doskonaliła podczas stażu na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Centrum Psychoterapii przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego w Augustowie. Odbyła roczny staż dla terapeutów rodzinnych akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie na stażu psychoterapeutycznym w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Współpracuje z Grupą Psychologiczno-Szkoleniową NewDay w Warszawie, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz psychoterapię par.

W Pracowni Terapii i Rozwoju prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin. Pracuje z młodzieżą od 13 r.ż. oraz młodymi dorosłymi.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Regularnie korzysta z superwizji.

Mama dwóch dziewczynek. Uwielbia piec torty, czytać powieści kryminalne oraz biegać ze swoim psem.