Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 53 58 800 65
 

22 46 800 65
(awaria numeru)

 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

 

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

 RODO

  •  
  •  

Forum psychologiczne.

Pierwsze spotkanie odbyło się 12 kwietnia. Temat: Zdrada małżeńska – zranienie na całe życie? Spotkanie poprowadził Waldemar Dulęba. 

Drugie spotkanie miało miejsce 10 maja. Temat: Trudne dziecko. Prowadzenie: Waldemar Dulęba.

Kolejne, trzecie: Kierownictwo/towarzyszenie duchowe i psychoterapia indywidualna - pomoc czy ograniczenie, odbyło się 14 czerwca. Spotkanie poprowadziła Violetta Zając.

Pracownia Terapii i Rozwoju z istniejącą już bogatą ofertę psychoterapeutyczną, lekarską i diagnostyczną postanowiła wzbogacić o Forum Psychologiczne. Celem Forum Psychologicznego jest stworzenie przestrzeni do wymiany poglądów, uwag, opinii dotyczących zagadnień psychologicznych.

Różnorodność tematów proponowanych przez prowadzących oraz, mamy nadzieję, uczestników spotkań ma pomóc w zrozumieniu własnych motywacji, podejmowanych działań, przeżywanych emocji.

Proponowana forma pracy to wykład, dyskusja, odwołanie się do własnych doświadczeń.

Osoby prowadzące Forum Psychologiczne, Violetta Zając i Waldemar Dulęba, są psychoterapeutami pracującymi w Pracowni Terapii i Rozwoju.

Spotkania odbywać się będą w każdą drugą sobotę miesiąca w godzinach od 10.00 do 12.00 w lokalu Pracowni na ulicy  Wilczej 31, lok. 7A, IV p.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.