Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 22 46 800 65
  53 58 800 65
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

 

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

  •  
  •  

Dominika Dromlewska-Żmijewska

Dominika Dromlewska-Żmijewska

 

Prowadzi psychoterapię krótko- i długoterminową indywidualną (pracuje psychodynamicznie i integracyjnie) oraz par i rodzin (w nurcie systemowym).
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (Pedagogika). Uczestniczka 4-letniego Studium Psychoterapii oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji. Staż kliniczny odbyła w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie. Uczestniczyła w rocznym stażu w Pracowni Terapii i Rozwoju, podczas którego pracowała z parami i rodzinami.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej. Oprócz tego, jako trener prowadziła liczne szkolenia z obszaru rozwoju osobistego, kompetencji interpersonalnych, umiejętności wychowawczych. Posiada także doświadczenie w pracy z pacjentami z chorobą nowotworową i ich rodzinami oraz osobami z niepełnosprawnością.
Prowadzi także psychoterapię kobiet w okresie okołoporodowym (praca terapeutyczna dotycząca różnych trudności doświadczanych podczas ciąży, porodu i po nim, np. depresji poporodowej, trudności w budowaniu relacji z dzieckiem, straty dziecka).
Pracuje z osobami od 16 roku życia.
Poszerza nieustannie swoją wiedzę podczas szkoleń, seminariów i konferencji naukowych.
Stale poddaje swoją pracę superwizji.