Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 535 880 065
  502 567 840
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

RODO

  •  
  •  

Anna Komosińska

annakomosinska

Psychoterapeutka dzieci, młodzieży i dorosłych

→ Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją „Terapia rodzin i małżeństw”. Ukończyła studia podyplomowe „Diagnoza kliniczna dziecka i jego rodziny” na Wydziale Psychologii UW, 4-letnie Studium Terapii Rodzin w podejściu psychodynamicznym i systemowym przy Stowarzyszeniu OPTA, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Ukończyła szkolenia w zakresie pracy z dziećmi „Gestalt Play Therapy”, „Shame, guilt and anger – Integration. Advanced workshop Gestalt Play Therapy” pod kierunkiem Felicii Carroll. Jest w trakcie 4-letniej Psychoanalitycznej Szkoły Psychoterapii przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Posiada kilkuletnią praktykę trenerską w prowadzeniu warsztatów psychologicznych i psychoedukacyjnych z młodzieżą i dorosłymi. Brała udział w licznych seminariach, stażach i szkoleniach.
→ Kilkanaście lat współpracowała z Poradnią Rodzinną Stowarzyszenia OPTA, gdzie prowadziła terapię indywidualną i grupową dla dzieci i terapię indywidualną dorosłych.
→ Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Sekcji Psychologii Klinicznej Dziecka PTP oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
→Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
→ W Pracowni Terapii i Rozwoju prowadzi terapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych.