Adres: ul. Wilcza 31 m.7 kl.A (IV p.)
  00-544 Warszawa
Telefon: 535 880 065
  502 567 840
 Adres e-mail:  sekretariat@pratir.pl

Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00.

RODO

  •  
  •  

Aleksandra Wilczewska-Babut

Psychoterapeutka indywidualna, par i rodzin. 

 

Aleksandra Wilczewska-Babut

 

Pracuje z dorosłymi i młodzieżą od 15 r.ż
• Absolwentka wydziału psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
• Psychoterapeutka psychodynamiczno-systemowa, ukończyła 4-letnie Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie
Psycholog z 17-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzicami w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej gdzie prowadziła diagnozę dzieci i młodzieży, konsultacje rodzicielskie, wsparcie psychologiczne, interwencje kryzysowe, jak też szereg warsztatów i grup dla młodzieży i rodziców.
Psychoterapeutka z 10- letnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej z młodzieżą, dorosłymi, parami i rodzinami. Pracuje w nurcie psychodynamiczno-systemowym. Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży, dorosłych jak też psychoterapię par i rodzin. Terapeutycznie pracuje z osobami w kryzysie, doświadczającymi różnych trudności, jak i z tymi, którzy pragną zmienić na lepsze swoje życie. Korzystam z dorobku myślenia psychodynamiczno-systemowego zarówno w pracy indywidualnej z młodzieżą, dorosłymi jak i w pracy z parami i rodzinami. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę i kompetencje poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach.
Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.
Prywatnie jestem żoną i matką dwóch córek. Lubię czytać, gotować i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. W wolnych chwilach uwielbiam ciszę, przyrodę i morze.